Listopad 2010

poznávačka♥

30. listopadu 2010 v 16:48 soutěže♥♥♥
Ahoj

Líbí se ti  můj blog?

Jaká herečka se ti nejvíc líbí?

Co na diplomek

Kdo to je?

ahööj!!♥
fajj

neco o hilary duff

13. listopadu 2010 v 15:39 Hilary Duff♥♥♥
Povolání: Herečka, zpěvačka, módní návrhářka, textařka
Věk: 23
Datum narození: 28. 09. 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy
Výška: 157 cm
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cod Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...

V sobotu 14. srpna 2010 v kalifornské Santa Barbaře se Hilary Duff provdala za svého snoubence Mika Comrieho. Po třech letech života se rozhodli, že učiní svůj vztah oficiálním také před státem.neco o anne faris

13. listopadu 2010 v 15:37 Anna Faris♥♥♥
Povolání: Herečka, modelka
Věk: 33
Datum narození: 29. 11.1976
Místo narození: Baltimore, Maryland, USA
Znamení: Střelec
Výška: 165 cm
Anna Faris se v roce 2006 objevila ve čtvrtém pokračování parodické komedie Scary Movie 4 (roli Cindy Campbell ztvárnila i ve všech předchozích dílech filmové série). Ve stejném roce natáčí romantickou komedii Ivana Reitmana My Super Ex-Girlfriend s Umou Thurman a Lukem Wilsonem a také film Smiley Face (režie Gregg Araki). V předcházejícím roce se představila ve filmu Anga Leea Zkrocená hora a další romantické komedii Just Friends.

Herecký výkon v na Oscara nominovaném filmu Sofie Coppoly Ztraceno v překladu s Billem Murrayem s Scarlett Johansson jí vynesl nadšené reakce filmové kritiky. Mezi její další filmy patří mj. Hele kámo, kdo tu vaří?, Scary Movie: Děsnej biják, Scary Movie 2 a Scary Movie 3. Zahrála si také v mnoha epizodách seriálu Přátelé, v němž ztvárnila náhradní matku adoptovaného dítěte Monicy a Chandlera.

neco o lyndsy fonseca

13. listopadu 2010 v 15:29 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 23
Datum narození: 7. 01. 1987
Místo narození: Oakland, Kalifornie, USA
Znamení: Kozoroh
Lyndsy se poprvé dostala na výsluní v Alamedě a v Moragě, Kalifornie. Soutěžila v the International Modeling & Talent Association (IMTA), kde získala 2.místo v kategorii "Young Miss Dancer of the Year" a zvítězila v kategorii "Miss Barbizon Young Miss Talent of the Year". Tam ji objevil manažer a agent a okamžitě ji vzal s sebou do Los Angels k natáčení jejího prvního pilotu ve věku 13 let.
Průlom pro ni znamenala role Colleen Carlton v seriálu ''The Young and the Restless'' (3 roky). Lyndsy je také výborná tanečnice a zlepšuje se v hodinách tance, když zrovna nepracuje.
Má mladší sestru, Hannah Leigh Dworkin, která jde v jejích stopách. Díky tomu se celá její rodina přestěhovala do L.A. Lyndsy si zajistila vystupování v mnoha televizních pořadech, filmech, 2 pilotech a v nezávislém filmu.
Lyndsy má individuální učební plán od sedmé třídy a maturovala v roce 2005. Je vynikající tanečnice a obzvláště vyniká ve stepu.
Kromě hraní a tance má Lyndsy velký smysl pro hudbu. Lyndsy má 2 kočky, Gracie a Twiggy.neco o dane delany

13. listopadu 2010 v 15:25 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 54
Datum narození: 13. 03. 1956
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Ryby
Výška: 170 cm
Dana Delany, povoláním herečka, narozená v New Yorku se proslavila díky roli Katherine Mayfair ve slavném americkém seriálu televize ABC, Desperate Housewives (Zoufalé manželky), kde spolu s Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marciou Cross, Evou Longoria Parker a dalšími hercemi a herečkami stvárňuje jednu z hlavních postav. Její dcera v Desperate housewives se jmenuje Dylan, a je jeji nevlastní.necoo jessovi metcalfe

13. listopadu 2010 v 15:21 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herec
Věk: 31
Datum narození: 9. 12. 1978
Místo narození: Kalifornie, USA
Znamení: Střelec

Jesse Metcalfe hraje v seriálu Zoufalé manželky. Hraje sladkéiho 17 letého zahradníka Johna. Hned po odvysílání prvních dílů se stal sexysymbolem, o noci s ním sní spousta žen a mladých dívek. Bývalý model studoval na New York University umění a v jeho žilách koluje španělská portugalská a francouzská krev. Relaxuje hrou na kytaru a píše songy.

Jeho přítelkyně Nadine Coyle je členkou anglické kapely Girls Aloud. A však se nedávno svěřil, že už byl Nadii nevěrný...

Jesse má i tetování na těle: na zádech má kříž - to proto že věří v boha. Na vnitřní straně levého zápěstí má hvězdu pro štěstí, a na pravém předloktí stojí "IX lives" jeho myšlenka: říká se že kočky mají 9 životů, to je docela sympatická představa, takže proto taková symbolika..
neco o richardovi burgimu

13. listopadu 2010 v 15:15 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herec
Věk: 52
Datum narození: 30. 07. 1958
Místo narození: Montclair, New Jersey, USA
Znamení: Lev   aktuální horoskop »
Výška: 187 cm
Jeho celé jméno je Richard William Burgi. V dnešní době ho nejvíce vídáme v seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives) v roli Carla Mayera. V roce 2007 byl dokonce za tuto postavu nominován na nejlepšího seriálového herce.

Tento 187 cm vysoký herec začal svoji hereckou kariéru až v 28 letech!! Richard Burgi je převážně seriálový herec, zahrál si v "nekonečném" seriálu Days of Our Lives (u nás Tak jde čas), Stíny nad Waikiki s Cheryll Laddovou, v několika epizodách seriálu 24 hodin, ale do podvědomí diváků se dostal až hlavní rolí v seriálu Ochránce (Sentinel), kde hraje detektiva s nadpřirozenými schopnostmi. V roce 2007 můžeme Burgiho vidět ve druhé části hororu Hostel, kde si zahrál chladného zabijáka Todda. 25. listopadu 1995 se oženil s Lori Kahnovou, se kterou žije dodnes a mají spolu dva syny, Jacka a Samuela.neco o kyle maclachlan

13. listopadu 2010 v 15:12 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herec
Věk: 51
Datum narození: 22. 02. 1959
Místo narození: Yakima, Washington, USA
Znamení: Ryby
Je nejstarší ze tří synů burzovního makléře. Divadlu se začal věnovat už na střední škole a tento svůj zájem rozvíjel i na University of Washington v Seattlu, kterou ukončil s titulem bakalář krásných umění.

Profesionální hereckou kariéru zahájil úlohou Romea v inscenaci Romea a Julie na Oregon Shakespeare Festivalu v Ashlandu. Roku 1982 se po návratu do Seattlu připojil k avantgardnímu divadlu Empty Space Theatre, kde ho objevil agent, který hledal vhodné adepty na hlavní roli do připravované sci-fi pohádky Duna (r. D. Lynch).

Přestože mu byla nakonec úloha vévodského syna Paula Atreida svěřena, účast na tomto nákladném a neúspěšném projektu pro něho znamenala značné zklamání. Režisér Lynch si však mladého neznámého herce oblíbil natolik, že s ním napříště počítal jako s protagonistou několika svých dalších kontroverzních filmů.

V erotickém thrilleru Modrý samet ztělesnil studenta Jeffreyho Beaumonta, který za asistence své přítelkyně (Laura Dernová) pátrá po tajemství barové zpěvačky (Isabella Rosselliniová).

Hvězdu z něho však učinila teprve postava zvláštního agenta FBI Dalea Coopera, vyšetřujícího s komickou puntičkářskou důkladností ve zdánlivě poklidném městečku záhadnou vraždu mladé dívky, jak o tom pojednává TV seriál Twin Peaks (1990-91, Městečko Twin Peaks - ČTV).

Za tuto roli byl nominován na ceny Emmy 1990 a 1991. Do rafinovaného labyrintu absurdit a zla je vtažen také prokurista Josef K., jehož ztvárnil v další film. adaptaci románu Franze Kafky Proces (r. D. Jones).

V roce 2002 se oženil s novinářkou Desiree Gruberovou.neco o joy lauren

13. listopadu 2010 v 15:09 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 21
Datum narození: 18. 10. 1989
Místo narození: Atlanta, Georgie, USA
Znamení: Váhy   
Výška: 161 cm
Joy Lauren se narodila v Atlantě v Georgii. Již od dětství si přála být herečkou. Její kariéra začala v sedmi letech, kdy začala hrát v divadle Alliance v Atlantě. V 11 letech se s matkou odstěhěhovala do Los Angles. Její záliby jsou tanec a jízda na koni.neco o dogovi savant

13. listopadu 2010 v 15:05 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herec
Věk: 46
Datum narození: 21. 06. 1964
Místo narození: Burbank, Kalifornie, USA
Znamení: Blíženci

Výška: 178 cm
Doug Savant je americký herec. První velkou roli dostal v úspěšném americkém seriálu "Melose Place", kde si zahrál homosexuála Matte Fieldinga. V tomto seriálu bylo poprvé otevřeně mluveno o homosexualitě. Doug zůstal v seriálu po 6. sezón a byl jediný herec, který se za celý seriál s nikým nelíbal.

V roce 1998 se oženil s kolegyní z "Merlose Place" Laurou Leightonovou. Mají spolu dvě děti. Doug má ještě 2 děti z předchozího manželství.

Doug hraji v seriálu Zoufalé manželky : postavu Toma Scava- mažela Lyneth (Felicity Huffman) , Většinu dne tráví v práci a na rodinu nemá moc času, a zdá se mu, že Lynette to přehání s tvrzením, jak jsou jejich děti hyperaktivníaktivní a že má někdy problémy s tím je zvládnout.neco o andree bowen

13. listopadu 2010 v 15:00 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 4. 03. 1990
Místo narození: Columbus, Ohio, USA
Znamení: Ryby
Andrea Bowen se narodila 4. března 1990, v Ohiu. Prakticky vyrostla na jevišti, už v šesti letech hrála v divadelním představení v New Yorku na Broadwai ve hře "Bídníci".Později hrála po boku Richarda Chamberlaina "Za zvuku hudby" a také v muzikále "Jane Eyre While".Asi její zatím nejznámější role je v seriálu Zoufalé manželky, kde hraje Julii Mayer.neco o jamesovi denton

13. listopadu 2010 v 14:56 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herec
Věk: 47
Datum narození: 20. 01. 1963
Místo narození: Nashville, Tennessee, USA
Znamení: Kozoroh   
Výška: 185 cm
Člen skupiny: Band from Tv
Jamie navštěvoval Goodletsvillskou střední školu a hrál basketbal a odmaturoval s vyznamenáním. Svoji první roli dostal ve 23 letech ve filmu "Our Town". Poté začal dostávat více hereckých nabídek, z počátku jen z Nashwillu, poté ze Severní Karolíny, Chicaga nebo Kalifornie. Dnes ho jistě někteří znáte z populárního seriálu Zoufalé manželky, kde hraje postavu Mika Delfina, instalatéra a nového obyvatele Wisteria Lane.

Filmy: "Thieves Quartet" (1994), "Hunter´s Moon" (1995), "Face" (1997), "Primary Colors" (1998), "Jumbo Girl" (2004)

TV seriály: The Pretender (1997 - 2000), Zoufalé manželkyneco o nicollette sheridan

12. listopadu 2010 v 20:08 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 46
Datum narození: 21. 11.
1963
Místo narození: Worthing, Sussex, Anglie
Znamení: Štír   
Výška: 171 cm
Nicollette Sheridan se narodila anglické herečce Sally Sheridan. Nikdy nepoznala svého biologického otce a sama říká, že za svého otce považuje pozdějšího přítele matky, Tellyho Savalase. Debutovala v roce 1984 v televizním dramatu Paper Dolls. Proslavila se hlavně rolí Edie Britt v poulárním americkém seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives). Momentálně je zasnoubená se zpěvákem Michaelem  Boltonem, svým ex-přítelem. Nemá žádné děti.

neco o ricardovi chavira

12. listopadu 2010 v 20:01
Povolání: Herec
Věk: 39
Datum narození: 1. 09. 1971
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Znamení: Panna   
Výška: 187 cm
Tohoto charismatického herce, který je směsí mexické, německé a irské národnosti jste si jistě všimli v seriálu Desperate housewives (u nás známé jako Zoufalé manželky). Přestože má za sebou pár desítek filmových a televizních počinů, upozornil na sebe především rolí Carlose Solise, v již zmiňovaném seriálu. Jeho filmovou manželku si zahrála Eva Longoria, dále mu sekundují Teri Hatcher, Marcia Cross a mnozí další… . Zahrál si také ve dvou epizodách seriálu JAG a v seriálu 24 hodin dostal prostor v jedné epizodě, kde ztvárnil postavu jménem Bundy.
Narodil se 1. září 1971 v San Antoniu, v Texasu, kde také navštěvoval Universitu of the Incarnate Word (něco jako mluvené slovo). V současné době, kdy skončilo natáčení Zoufalých manželek, hraje v divadle Seattle Repertory Theater ve hře "Living out". Má syna Tomase.

neco o eve longorii

12. listopadu 2010 v 19:57 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Modelka, herečka
Věk: 35
Datum narození: 15. 03. 1975
Místo narození: Corpus Christi, Texas, USA
Znamení: Ryby   
Výška: 159 cm
Eva Longoria se narodila 15. března 1975 v Corpus Christi, Texas ve znamení Ryb. Celé její jméno je Eva Jacqueline Longoria, měří 157cm. Její rodiče jsou Američané mexického původu. Pochází z katolické rodiny. Má tři starší sestry ( Esmeralda, Elizabeth, Emily). Jako jediná z nich má tmavou barvu kůže, tmavé oči i vlasy. Všechny její sestry jsou blondýnky s modrýma očima a světlou pletí. Eva dlouho podezřívala rodiče, že ji pouze adoptovali, právě kvůli tomuto rozdílu. Vždy byla také považována za nejošklivější z nich.

Zprvu to vypadalo, že o Evě nebude ani vidu, ani slechu. Vrhla se na studium mechaniky pohybu těles a úspěšně odpromovala. Poté se zúčastnila soutěže talentů, vyhrála a odjela do L.A., které jí učarovalo a ona zase učarovala jistému hledači talentů, který s ní hned podepsal smlouvu. Pak přišly první nevelké role v seriálech Báječní a bohatí a Beverly Hills 90210 (1987), v roce 1993 zazářila v roli Isabelly v seriálu Mladí a neklidní. V roce 2003 přeběhla k detektivnímu seriálu Dragnet. Toto angažmá nemělo dlouhého trvání a Longoria hledala něco, co by jí opravdu vyneslo na vrchol.

Přelomem její kariéry se stal veleúspěšný a to díky seriálu Zoufalé manželky (2003). Ztvárnila zde Gabriele Solis, svéráznou a vychytralou modelku, ale především manželku bohatého Carlose. Ve volném překladu by se dal název přeložit jako "Všehoschopné ženy v domácnosti". Jak sama říká: "Už ve chvíli, kdy jsem si přečetla scénář, věděla jsem, že tohle bude něco speciálního". Díky této roli ji poznal celý svět. Potom přišla její plátnová premiéra - film Strážce (2006), kde si zahrála po boku Michaela Douglese, Kim Basinger a Kiefera Sutherlanda. Tento filmový tah pro ni znamenal hodně - už ji neznají jen diváci Zoufalých manželek. Tento film rozhodně není jejím posledním. V dubnu vyšel na DVD film Drsné časy, kde Eva hraje s Christianem Balem.

Eva Longoria je hlavně seriálová herečka. V posledních letech uznávaná modelka, která se objevuje jak v reklamních kampaních různých společností, tak v mnoha mužských magazínech.

V roce 2002 se Eva provdala za herce Tylera Christophera, ale manželství jim vydrželo pouhé 2 roky. A 7.7.2007 uzavřela ve Francii manželství s basketbalistou Tonym Parkerem, který je sice mladší než ona, ale zato podstatně větší, takže každý polibek je takové protahovací cvičení. Každopádně oba září štěstím

neco o marcii cross

12. listopadu 2010 v 19:52 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 48
Datum narození: 25. 03. 1962
Místo narození: Marlborough, Massachusetts, USA
Znamení: Beran   
Výška: 173 cm
Marcia Cross žila s otcem Markem, matkou Janet a se dvěma sestrami, Susan a Elen. Vystudovala Juilliard školu v New Yorku, a také vystudovala Antioch univerzitu v Los Angeles s titulem z psychlogie.

Její kariéra se ale zcela rozjela v roce 1992, když dostala roli doktorky Kimberly Shawové v seriálu Melroce Place. Mezi roky 1992 až 2003 Marcia Cross natočila 11 filmů, ale její comeback přišel až v roce 2003, když dostala roli v seriálu Everwood. O rok později dostala roli v seriálu Desperate Housewives který se doposud natáčí.

Marcia Cross si 24. června 2005 vzala makléře Toma Mahoneyho, s kterým se mu o několik let později narodily dvě krásné dcery (dvojčata)!!!


neco o felicity huffman

11. listopadu 2010 v 17:47 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 47
Datum narození: 9. 12. 1962
Místo narození: Bedford, New York, USA
Znamení: Střelec   
Výška: 165 cm
Herečka, o které se jen málokdy dočtete na prvních stránkách bulvárních novin. Žije poklidným životem, a přitom stíhá hrát, psát knihy a pečovat o rodinu.

Čtyřicet pět by jí hádal jen málokdo. Patříte-li mezi pravidelné diváky seriálu Zoufalé manželky,poznáte herečku Felicitu Huffman na první pohled. Za roli Lynette získala dokonce prestižní cenu Emmy.

Ještě větší popularitu a ocenění kritiky jí však přinesl film Transamerica, kde hraje transexuála, který se chystá na operační přeměnu z muže na ženu. Možná to mnohé překvapí, ale kromě své herecké kariéry se věnuje také psaní knih, partnerských příruček.

Felicity Huffman je provdaná za herec William H. Macy, se kterým má dvě holčičky - Sofii a Georgianu. S manželem si dokonce zahrála i ve filmu Magnolia, který jste měli možnost vidět i u nás.neco o teri hatcher

11. listopadu 2010 v 17:44 zoufalé manželky♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 45
Datum narození: 8. 12. 1964
Místo narození: Palo Alto, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 168 cm
Členka skupiny: Band from TV
Její otec byl fyzik a matka se zabývala informatikou. Původně se chtěla věnovat matematice a technickým oborům, ale zájem o divadlo zcela změnil její záměry. Nedokončila technickou školu De Anza College a studovala herectví v American Conservatory Theater.

Nejprve se živila jako tanečnice v San Franciscu, než se začala objevovat jako host v řadě TV seriálů, např. Capitol, L.A. Law (Právo v Los Angeles - ČTV), Star Trek: The Next Generation (Star Trek: Nová generace - ČTV), Quantum Leap (Kvantový skok), Tales from the Crypt (Příběhy ze záhrobí - ČTV), Seinfeld a Saturday Night Live.

Větší úlohy vytvořila v kriminálním seriálu MacGyver - ČTV (1986-90) a v komediálních seriálech The Love Boat (1985-86, Loď lásky), Karen's Song (1987, Karenina píseň) a Sunday Dinner (1991, Nedělní večeře). Velkou popularitu jí přinesla postava temperamentní Supermanovy snoubenky Lois Laneové v úspěšném seriálu Lois & Clark: The New Adventures of Superman (1993- , Superman - ČTV), jehož jednu epizodu (It's a Small World After All) sama napsala.

Ve filmu se nejprve uplatnila ve vedlejších rolích v komediálním žánru. Ke zlepšení jejího postavení v Hollywoodu došlo v pol. 90. let, kdy vytvořila klíčové ženské postavy v komerčně úspěšných filmech: svůdná a nebezpečná femme fatale Claudette, žena šéfa narkomafie (Eric Roberts), v kriminálním dramatu Neběští vězni (r. Ph. Joanou); špičková sportovkyně Becky, která se připlete do řemesla nájemným vrahům, v gangsterské komedii Drsný a drsnější (r. J. Herzfeld).

Dále jako Paris Carverová, manželka zlodušského mediálního magnáta (Jonathan Pryce) a bývalá milenka Jamese Bonda (Pierce Brosnan), ve špionážní komedii Zítřek nikdy neumírá (r. R. Spottiswoode). Poprvé byla T. H. provdána za sportovního trenéra Marcuse Leitholda (1988-90) a jejím druhým manželem je od 1994 herec Jon Tenney, s nímž má dceru Rose Emerson.

neco o clare kramer

11. listopadu 2010 v 17:38 Clare Kramer♥♥♥
Povolání: Herečka
Věk: 36
Datum narození: 3. 09. 1974
Místo narození: Atlanta, Georgie, USA
Znamení: Panna   
Výška: 163 cm
 Narodila se v Atlantě, Gruzie, ale vyrůstala ve městě Delaware jen severně od Columbus, Ohio od věku čtyři, Clare Kramer se poprvé začal zajímat o herectví poté, co byl požádán, aby zastupoval Wendy řetězce rychlého občerstvení, jako "Wendy", na věku 14 let. Upon graduating from Delaware Hayes High School, Clare moved to New York City to study at New York University's prestigious Tisch School of the Arts... See full bio Po absolvování Delaware Hayesová High School, Clare se stěhoval do New Yorku studovat na York University Tisch prestižní New

neco o emme caulfield

11. listopadu 2010 v 17:31 Emma Caulfield♥♥♥
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 37
Datum narození: 8. 04. 1973
Místo narození: San Diego, Kalifornie, USA
Znamení: Beran   
Emma Caulfield se narodila 8. dubna 1973 v San Diegu, v Kalifornii. Její matka je známou zpěvačkou. Emma už v mládí studovala herectví. Dostala šanci v pár menších rolích, např. v seriálu "General hospital", "Weird science" atd... Ale určitě si ji ještě pamatujete z jejího účinkování v Beverly Hills 902 10, kde hrála novinářku Susan Keatsovou, která chodila s Brandonem :-) A pak už přišla Buffy.

Původně její postava měla zůstat v seriálu tak asi na dvě epizody, ale diváci si jí zamilovali a tak nakonec zůstala až do konce seriálu. Emmu také můžete vidět zpívat v muzikálovém díle Buffy - Once more with feeling .. Joss Whedon byl jejím výkonem tak spokojen, že ji dopřál zazpívat si v Buffy ještě jednou a to v díle Selfless. Její dobří přátelé jsou herci z Buffy - Alyson Hannigan, Anthony Head a Tom Lenk. Emma se ale nezajímá jen o herectví, původně měla v plánu studovat psychologii. Emmina oblíbená skupina je U2 a její oblíbené jídlo pizza. Můžete ji vidět ve filmech Darkness falls, I want to marry Ryan Banks nebo Bandwagon, všechny tři jsou z roku 2004.